Bezpieczeństwo i montaż Haier Access Plus Lw150

Bezpieczeństwo jest ważne w przypadku systemu Haier Access Plus Lw150, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że proces montażu jest wykonywany w sposób właściwy. Przed instalacją urządzenia należy upewnić się, że zostały spełnione wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, w tym wymagania dotyczące napięcia, odległości od innych urządzeń oraz wymagane warunki kablowania. Ponadto, należy upewnić się, że zamontowane urządzenie jest przyłączone do zasilania i że wszystkie połączenia są bezpieczne. Po zakończeniu instalacji należy sprawdzić, czy system działa poprawnie, a także czy istnieją żadne nieprawidłowości w konfiguracji.

Ostatnia aktualizacja: Bezpieczeństwo i montaż Haier Access Plus Lw150

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Opis

Dzień dobry, oferujemy Państwu fabrycznie nowe jednostki. W cenie dostawa, montaż i uruchomienie. Zapraszamy do kontaktu. FV, gwarancja. Także inni producenci. Wycena nic nie kosztuje!

Galeria

Zapytaj o cenę i montaż

Haier FLARE klimatyzator ścienny

Klimatyzatory serii FLARE to proste wzornictwo i doskonała wydajność. Zastosowanie czynnika R32 powoduje, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska. Urządzenia te posiadają smukłą i kompaktową budowę, a ich montaż jest bardzo łatwy. Dodatkowo urządzenia osiągają najwyższa klasę energetyczną A+++ (dla modelu AS25-35). Kolejną zaletą klimatyzatorów FLARE jest cicha praca, poziom hałasu może być obniżany nawet do 19 dB.

Opis

Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania hałasu, poziom hałasu może być obniżony nawet do 19 dB(A).

Steruj swoim systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

W porównaniu do powszechnie używanego czynnika chłodniczego R410A, wpływ czynnika R32 na Globalne Ocieplenie (GWP) wynosi prawie jedną trzecią wskaźnika (wskaźnik GWP wynosi 675 dla R32 w porównaniu do 2088 dla R410A), jednocześnie pozwala na znacznie mniejszą objętość czynnika chłodniczego i wysoką wydajność energetyczną.

Kupując klimatyzator u instalatora zyskujesz:
  • 1atrakcyjną cenę
  • 2100% oryginalne urządzenie
  • 3profesjonalny dobór i montaż
  • 4gwarancję i serwis
  • 5dostęp do części zamiennych

Bezpieczeństwo i montaż Haier Access Plus Lw150

Bezpośredni link do pobrania Bezpieczeństwo i montaż Haier Access Plus Lw150

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Bezpieczeństwo i montaż Haier Access Plus Lw150