Broszura informacyjna Canon Cr 180

Canon CR 180 to nowej generacji skaner dokumentów, który zapewnia szybkie i wygodne skanowanie w wysokiej jakości. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny, wielokrotny skaner dużych formatów, który może skanować dokumenty do szerokości 18 cali. Urządzenie jest wyposażone w szybki interfejs USB 2.0, który zapewnia szybki i bezproblemowy transfer danych. Dzięki technologii podczerwieni, skaner może skanować w wysokiej rozdzielczości i może przetwarzać obrazy w formacie PDF, TIFF i JPEG. Canon CR 180 jest łatwy w obsłudze i może być skonfigurowany do skanowania do sześciu różnych formatów. Urządzenie jest wyposażone w podwójny system dostarczania papieru, który zapewnia wygodne i szybkie skanowanie. Broszura informacyjna Canon CR 180 zawiera wyczerpujące informacje o funkcjach skanera, jego zaletach i wskazówkach dotyczących użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Broszura informacyjna Canon Cr 180

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
Telefoniczny Punkt Informacyjny
tel. (22) 376-76-76
fax. (22) 376-71-71
e-mail: kontakt@kowr. pl

Korzystając z kreatora programu e-pity nie musisz czytać broszur, program prowadzi Cię krok po kroku i odpowiadasz tylko na proste pytania. Jeżeli korzystasz z aktywnych deklaracji, do każdego pola deklaracji przypisany jest szczegółowy opis – to wygodniejsze niż czytanie całej broszury.

Poniżej prezentujemy broszury informacyjne Ministerstwa Finansów do rozliczeń za 2022 rok lub lata wcześniejsze. Zawarte w nich informacje mogą okazać się pomocne przy rozliczeniach podatku dochodowego od osób fizycznych PIT.

Broszura informacyjna Canon Cr 180

Bezpośredni link do pobrania Broszura informacyjna Canon Cr 180

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Broszura informacyjna Canon Cr 180