Części zamienne Cisco 7906

Części zamienne Cisco 7906 to części zamienne do telefonów IP Cisco 7906 / 7911, które są częścią serii Cisco Unified IP Phone. Cisco 7906 jest wyposażony w dwa porty Ethernet, dwa porty USB, a także wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 2,5 cala. Telefon zawiera również interfejs słuchawkowy, który zapewnia wygodny dostęp do klawiatury telefonu. Cisco 7906 jest dostępny w wersjach zawierających wbudowany moduł bezprzewodowy, co pozwala na łatwe przesyłanie danych i połączenia przez sieć Wi-Fi. Cisco 7906 jest również wyposażony w wiele funkcji, w tym wsparcie dla protokołu VoIP, wielostronne połączenia, konferencje audio i wideo, szyfrowanie danych i wiele więcej.

Ostatnia aktualizacja: Części zamienne Cisco 7906

To uzupełniająca oferta grupy Stellantis w zakresie części zamiennych, przeznaczona do modeli Opla w wieku powyżej 3 lat. Oferta ta stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby klientów posiadających kilkuletnie auto, którzy przy jego serwisowaniu szukają korzystnej relacji jakości do ceny. Dzięki niej możliwe jest efektywne serwisowanie starszego auta, w atrakcyjnej cenie.

W ofercie firmy Eurorepar znajdują się części zamienne, płyny eksploatacyjne, opony oraz uniwersalne akcesoria.

 • Tańsze koszty serwisu z wykorzystaniem produków Eurorepar
 • Profesjonalna wiedza pracowników autoryzowanego serwisu marki Opel
 • Sprawdzona jakość i precyzyjne wykonanie
 • Szeroki asortyment produktów

Samsung podejmuje starania w celu wydłużenia żywotności eksploatacyjnej produktów i ograniczania ilości odpadów elektronicznych. Dlatego też wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają naprawę i recykling naszych produktów.

Europejska legislacja dotycząca ekoprojektu

Przepisy nowej legislacji Komisji Europejskiej wejdą w życie w 2021 r., a ich celem jest promowanie możliwość naprawy urządzeń i wydłużania żywotności eksploatacyjnej.

Powyższe ma zastosowanie dla lodówek, pralek i suszarek, pralko-suszarek oraz zmywarek, a także wyświetlaczy elektronicznych, na przykład: telewizorów i monitorów komputerowych.

Jaki ma to wpływ na Ciebie?

W Samsung stworzyliśmy zasady minimalizacji wpływu na środowisko — projektując produkty, które zużywają mniej energii — oraz wydajniejszego wykorzystania zasobów.

Stale dążymy do poprawy efektywności środowiskowej naszych produktów oraz wydłużenia żywotności eksploatacyjnej samych produktów i ich części.

Aby wspierać wydłużoną trwałość produktów, części zamienne będą dostępne przez dłuższy okres i będą dostarczane w krótszej perspektywie czasowej. Części będą także proste w demontażu i wymianie, aby promować możliwość napraw naszych produktów.

 • Chcę otrzymać instrukcję naprawy mojego produktu Samsung

  Instrukcje napraw są teraz dostępne dla wymienionych wyżej urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r.

  Pobierz najnowsze Sterowniki, Instrukcje, Oprogramowanie i Firmware.

  Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

 • Jestem specjalistą w zakresie napraw urządzeń i chcę otrzymać instrukcje napraw

  Specjalista w zakresie napraw urządzeń to osoba, która potrafi potwierdzić posiadanie niezbędnych kompetencji technicznych oraz stosuje się do postanowień wszelkich oficjalnych przepisów obowiązujących specjalistów w zakresie napraw urządzeń w danym kraju.Specjaliści w zakresie napraw urządzeń muszą się zarejestrować lub zalogować, aby uzyskać dostęp do naszych szczegółowych instrukcji napraw powyższych urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r. i później.

 • Chcę zamówić części zamienne

  Wyszukiwanie i zakup części zamiennych zaaprobowanych przez Samsung jest bardzo proste.• Chcę zakupić części zamienne, które są powszechnie dostępne.Więcej szczegółowych informacji na temat określonych części zamiennych, dostępnych w sprzedaży dla każdego typu produktów, zamieszczono w pełnym wykazie.Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż certyfikowany przez Samsung dostawca usług serwisowych) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

 • Chcę zarezerwować usługę serwisową Samsung

  Dla wszystkich zainteresowanych Samsung oferuje całą gamę usług serwisowych.

 • Chcę dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju

Marka samochodu

Audi

Dostępnych części: 282. 751

BMW

Dostępnych części: 234. 118

Citroën

Dostępnych części: 189. 446

Fiat

Dostępnych części: 87. 941

Ford

Dostępnych części: 257. 854

Honda

Dostępnych części: 47. 098

Hyundai

Dostępnych części: 138. 565

Kia

Dostępnych części: 166. 892

Mazda

Dostępnych części: 85. 373

Mercedes-Benz

Dostępnych części: 235. 670

Mitsubishi

Dostępnych części: 74. 713

Nissan

Dostępnych części: 155. 607

Opel

Dostępnych części: 194. 504

Peugeot

Dostępnych części: 240. 628

Saab

Dostępnych części: 58. 755

Seat

Dostępnych części: 109. 810

Skoda

Dostępnych części: 139. 993

Toyota

Dostępnych części: 230. 737

Volvo

Dostępnych części: 192. 576

VW

Dostępnych części: 513. 410

W Autoparts24 znajdą Państwo ponad 4. 000. 000 różnych części samochodowych do najpopularniejszych marek pojazdów w Polsce. Posiadamy największą sieć dostawców w całej Europie, co pozwala nam zaoferować Państwu szeroką gamę używanych elementów zamiennych najwyższej jakości. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne, sprawdzone i w pełni sprawne używane części zamienne. Kupując u nas mogą być Państwo pewni, że otrzymają produkt o najlepszej jakości na rynku. Zakupy u nas odbywają się prosto i bez ryzyka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

1. Zamawianie

Nasza funkcja inteligentnego wyszukiwania ułatwia znalezienie właściwej części zamiennej do Państwa samochodu. Wystarczy wybrać odpowiednią markę pojazdu lub wpisać w wyszukiwarce zaawansowanej numer OEM danej części zamiennej lub numer seryjny silnika czy też kod skrzyni biegów. W razie wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się dodatkowo ze swoim warsztatem mechanicznym, który pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru.

2. Płatność Dokonując zakupów w Autoparts24, mogą Państwo zapłacić kartą kredytową lub za pośrednictwem systemu PayPal, a następnie my wyślemy do Państwa zamówioną część zamienną. Niestety nie akceptujemy przelewów bankowych.

3. Wysyłka i dostawa Wszystkie nasze produkty są wysyłane bezpłatnie, jeśli są wysyłane do jednego z krajów znajdujących się na naszej liście - w tym do Polski. Jeśli jednak dana część ma być wysłana do kraju spoza tej listy, prosimy o kontakt z naszym biurem. Oprócz bezpłatnej wysyłki oferujemy Państwu ponadto pełne prawo do zwrotu zakupionego towaru. W ten sposób mogą Państwo bez ryzyka dokonywać u nas zakupów.

4. Zwroty lub reklamacje Zwroty i reklamacje mogą być dokonane wyłącznie z założonego u nas uprzednio konta użytkownika. Po rozpatrzeniu Państwa sprawy, skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i poinformujemy co do dalszych kroków. Gwarantujemy sprawną obsługę. Jako klient prywatny mają Państwo u nas również dwuletnie prawo do reklamacji, podczas gdy inne firmy oferują tylko 6 miesięcy.

Autoparts24 stawiamy na zaufanie, bo wiemy jak ważną rolę odgrywa ono przy zakupie używanych części samochodowych przez internet. Dlatego też nasza firma jest sczczególnie znana na rynku nie tylko z szerokiego sortymentu dostępnych produktów, ale również ze starań jakie podejmujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i satysfakcję podczas dokonywania u nas zakupów.

Posiadamy znakomicie rozbudowaną sieć międzynarodowych dostawców na rynku europejskim, co zapewnia nam szeroki dostęp do części zamiennych najwyższej jakości. A ponieważ kontrola jakości odgrywa u nas niezwykle ważną rolę, dlatego też współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi firmami zajmującymi się demontażem części samochodowych, które są w stanie odpowiednio sprawdzić poszczególne elementy.

Zakupy u nas są łatwe, a zatem nie muszą być Państwo ekspertem od samochodów, aby znaleźć odpowiednie części zamienne do swojego pojazdu. W większości przypadków nie jest trudno odszukać Numer OEM części , kod silnika czy też kod skrzyni biegów. Jeśli zatem poszukiwana przez Państwa używana część samochodowa posiada identyczny numer z tą obecnie wbudowaną, to mogą mieć Państwo pewność, że ta część będzie pasować do Państwa pojazdu.Dla upewnienia się mogą Państwo także skontaktować się z lokalnym warsztatem mechanicznym, gdzie otrzymają Państwo dodatkową poradę i pomoc w zakupie właściwego elementu.

Kupując używany silnik mogą Państwo zaoszczędzić zarówno sporo pieniędzy jak i czasu. Dlatego w Autoparts24 staramy się, aby ten proces był tak prosty jak to tylko możliwe. Zatem aby wyszukać odpowiedni silnik wystarczy tylko wybrać odpowiednią markę samochodu oraz wpisać kod silnika w wyszukiwarce zaawansowanej na naszej stronie.

Posiadamy ogromny wybór używanych silników, które otrzymujemy od profesjonalnych firm w Europie zajmujących się złomowaniem pojazdów. Mamy zatem pewność, że oferowana jakość jest na najwyższym poziomie, co pozwala Państwu dużo zaoszczędzić, jeśli zdecydują się Państwo na zakup sprawdzonego, używanego produktu zamiast nowego.Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o kupnie używanych silników. w Autoparts24

K oszty nowej skrzyni biegów mogą być wysokie, ale nie w przypadku, gdy zdecydują się Państwo zakupić skrzynię biegów z drugiej ręki. W Autoparts24 znalezienie skrzyni biegów pasującej do Państwa samochodu jest łatwe. Wystarczy wybrać markę pojazdu lub podać kod skrzyni biegów.

W Autoparts24 oferujemy szeroki wybór używanych skrzyni biegów o najwyższej jakości. Tak jak wszystkie nasze produkty, również i skrzynie biegów zostały wymontowane i sprawdzone przez profesjonalne firmy zajmujące się złomowaniem pojazdów. Zakup używanych skrzyń biegów u nas jest szybki i prosty. Ponadto mają Państwo pełne prawo do zwrotu i reklamacji, tak jak w przypadku pozostałych części znajdujących sie w naszej ofercie. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o kupnie używanych skrzyni biegów.

upowanie używanych auto części przez internet staje się coraz bardziej popularne. Obecnie mają Państwo mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o zakup originalnych, używanych częsci samochodowych na rynku internetowym, i to bez konieczności rezygnacji z jakości.

Autoparts24 zebrał pięć najlepszych wskazówek, które warto zapamiętać. Oto one:

1. Wybierz dostawcę, który cieszy sie najlepszą reputacją wśród klientów. Istnieje wielu sprzedawców części używanych, a Trustpilot jest tutaj doskonałym źródłem informacji, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się o doświadczeniach innych klientów z danym sprzedawcą. Generalnie należy unikać sprzedawców, którzy otrzymali wiele złych recenzji oraz też tych, o których nie można znaleźć żadnych opinii klientów.Autoparts24 posiada już ponad 5. 700 recenzji na Trustpilot, a 92% z nich daje ocenę 4 gwiazdek lub lepszą.

Wiele osób martwi się, że popełni błąd przy zakupie używanych części zamiennych online.W Autoparts24 mogą Państwo wyszukiwać części przy pomocy naszej wyszukiwarki, wybierając markę pojazdu lub wpisując seryjny numer części. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że dany element będzie pasować - a jeśli nie, nie ma problemu! U nas zawsze istnieje możliwość zwrotu niewłaściwego produktu.

Przy zakupie używanych części zamiennych na rynku cyfrowym niezwykle ważnym jest znajomość praw klienta. Warto mieć na uwadze, że zarówno prawo do zwrotu czy też do gwarancji mogą różnić się u poszczególnych sprzedawców, dlatego zalecamy, aby zawsze zapoznać się z tymi zasadami jeszcze przed dokonaniem zakupów.W Autoparts24 nie ma problemu ze zwrotem towaru. Warunki są proste a czas oczekiwania z reguły bardzo krótki.Ponadto, kupując u nas, zawsze mają Państwo pełne prawo do złożenia reklamacji w okresie gwarancyjnym. Dla klientów prywatnych okres ten wynosi 2 lata, natomiast klientom biznesowym oferujemy 6-miesięczny okres gwarancyjny.

Wiele osób kupuje używane części samochodowe, ponieważ chce zaoszczędzić i samodzielnie zająć się wymianą zużytych elementów. Zazwyczaj jest to oczywiście możliwe.Jednak w razie konieczności wymiany elementów instalacji elektrycznej w pojeździe, zawsze należy zwrócić się o pomoc do mechanika bądź elektromechanika. Bez fachowej pomocy łatwo można popełnić błędy, które w najgorszym wypadku mogą doprowadzić do zniszczenia części samochodowej lub innych elementów auta.

5. W razie wątpliwości zasięgnij porady u specjalisty. Kupowanie używanych części zamiennych po raz pierwszy może wydawać się raczej skomplikowane, ale wcale takie być nie musi. Jeżeli jednak mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, dobrym pomysłem jest zwrócenie się o pomoc do specjalistów. Zazwyczaj można uzyskać odpowiedzi na swoje pytania już od sprzedawcy, jednak w niektórych przypadkach konieczna może okazać się pomoc mechanika.

A utoparts24 jest wiodącym dostawcą na rynku, jeśli chodzi o oryginalne, używane części samochodowe wysokiej jakości. Chociaż zazwyczaj części zamienne pochodzą z pojazdów przeznaczonych na złom, nie oznacza to jednak, że podczas zakupów w Autoparts24 narażają się Państwo na zakup części o złej jakości. Wszystkie elementy zamienne znajdujące sie w naszej ofercie przechodzą długą podróż od złomowiska, poprzez wszystkie niezbędne etapy kontroli jakości, aby w efekcie końcowym móc dostać się na nasz rynek. Podczas całej tej podróży szczególny nacisk kładziony jest na jakość.

Nasza współpraca z firmami zajmującymi się demontażem samochodów Głównym celem Autoparts24 jest pomoc klientom w Europie w znalezieniu odpowiednich oryginalnych części samochodowych używanych. Jednak aby ta usługa mogła być skuteczna i spełniała oczekiwania, to wszystkie używane części zamienne w ofercie muszą posiadać najwyższą jakość. Dlatego w Autoparts24 kładziemy szczególny nacisk na jej kontrolę.W celu zagwarantowania wysokiej jakości używanych oryginalnych części zamiennych, Autoparts24 współpracuje wyłącznie z profesjonalnymi firmami zajmującymi się demontażem pojazdów. Firmy te są wybierane z wielką starannością i muszą spełniać szereg wymogów, aby móc nawiązać współpracę z nami i tym samym znaleźć się w naszej europejskiej bazie danych.W Autoparts24 kierujemy całą naszą uwagę w szczególności na to, aby nasi partnerzy zawsze dostarczali produkty o najwyższej jakości niezależnie od poszczególnych kategorii: katalizatory, filtry cząstek stałych, lusterka boczne, pompy zasilające, osie napędowe/wały napędowe czy też silniki i skrzynie biegów.

Kryteria kontroli jakości w Autoparts24 są ścisłe i opierają się na poniższych wymogach:

1. Wszystkie firmy zajmujące się demontażem samochodów muszą posiadać certyfikat, co gwarantuje, że spełniają one, między innymi, lokalne wymagania środowiskowe dla przemysłu.

2. Wszystkie firmy demontażowe muszą być sprawdzone i zatwierdzone przez naszych ekspertów w Autoparts24. Pod uwagę brana jest nie tylko wysoka jakość oferowanych przez nich części zamiennych, ale też doskonała ocena obsługi zamówień.

3. Wszystkie firmy zajmujące sie demontażem samochodów muszą dysponować aktualną bazą danych zawierającą dokładne informacje dotyczące dostarczanych przez nich produktów. Polega to między innymi także na robieniu zdjęć używanych części zamiennych oraz oferowanie ich po konkurencyjnych cenach.

4. Wszystkie firmy demontażowe muszą działać szybko, sprawnie i bez ryzyka jeśli chodzi o zarządzanie zleceniami.

Wybór oryginalnych, używanych auto części W Autoparts24 ustalamy wysokie standardy dla wszystkich używanych części zamiennych, a nasza ścisła współpraca z wykwalifikowanymi demontażystami samochodów jest jednym z najważniejszych elementów kontroli jakości. Wszystkie części zamienne otrzymujemy od certyfikowanych stacji demontażowych, które skupują pojazdy przeznaczone do kasacji od osób prywatnych lub firm ubezpieczeniowych. Demontażysta dokonuje oględzin pojazdu i wyznacza wszystkie auto części nadające się do ponownego wykorzystania. Elementy te są najpierw testowane pod względem jakości, w celu sprawdzenia ich sprawnego funkcjonowania, a następnie czyszczone, aby mogły być wystawione na sprzedaż.

Po zatwierdzeniu i odpowiednim przygotowaniu oryginalnej, używanej auto części zostaje ona sfotografowana, wyceniona, a następnie dodana do naszej oferty na stronie internetowej, gdzie jest wtedy gotowa do zakupu przez naszych klientów. Zakupione części wysyłamy zawsze w możliwie najkrótszym czasie i dostarczamy je na adres klienta za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej - na przykład DHL, UPS lub Schenker.

Najlepsza baza danych oryginalnych, używanych auto części w Europie

W Autoparts24 mają Państwo dostęp do najlepszej bazy danych używanych części zamiennych wysokiej jakości w Europie. Zebraliśmy nasze produkty od ponad 110 wysokiej klasy europejskich dostawców oryginalnych części zamiennych, co oznacza, że u nas można znaleźć elementy samochodowe do wszystkich marek i modeli.

Wszystko, czego Państwo potrzebują, aby odnależć odpowiednią część zamienną to jej numer seryjny (OEM). W Autoparts24 możemy również pomóc, jeśli znają Państwo tylko markę i model samochodu, ponieważ chcemy, aby odszukanie właściwej części zamiennej w największej ofercie na rynku było tak łatwe jak to tylko możliwe. U nas ten proces jest szybki, prosty i odbywa się bez jakiegokolwiek ryzyka, dzięki czemu nasi klienci są najbardziej zadowolonymi odbiorcami na rynku zbytu.

Części zamienne Cisco 7906

Bezpośredni link do pobrania Części zamienne Cisco 7906

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Części zamienne Cisco 7906