Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14

Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14 zawiera wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego zainstalowania, użytkowania i serwisowania urządzenia. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje dotyczące montażu i podłączenia urządzenia, a także informacje o sposobie użytkowania i serwisowania. Instrukcja zawiera również informacje o wszystkich funkcjach i możliwościach urządzenia oraz instrukcje dotyczące wykorzystania wszystkich możliwości. Instrukcja zawiera również informacje na temat zalecanego trybu użytkowania i konserwacji, których należy przestrzegać, aby zapobiec uszkodzeniom.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14

Z dwuzakresowym routerem ASUS RT-AX86U Series pracującym w standardzie Wi-Fi 6 będziesz cieszyć się szybszymi i bardziej płynnymi połączeniami gamingowymi niż kiedykolwiek wcześniej. Zapewnia on ultraszybką łączność bezprzewodową z prędkościami sięgającymi 5700 Mb/s**, a ponadto jest po brzegi napakowany zaawansowanymi technologiami. Oferuje m. in. tryb rozgrywki mobilnej, który gwarantuje doskonałe wrażenia podczas mobilnego gamingu przy niskiej latencji i bez opóźnień.

Obejrzyj film

Niższa latencjaWyższe prędkości pracy

Wydajność energetycznaWiększy zasięg RT-AX86U Series zapewnia Ci wszystkie korzyści standardu Wi-Fi 6 (802. 11ax) i doskonale współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami Wi-Fi! ***

Czym jest Wi-Fi 6?

*

*

Zminimalizuj opóźnienia i latencję w rozgrywce mobilnej za jednym stuknięciem opcji w aplikacji ASUS Router.

Nadanie priorytetu za pośrednictwem złącza gamingowego

Nadanie priorytetu za pomocą funkcji przyspieszenie urządzenia

Wyeliminowanie przeciążeń w sieci Wi-Fi

Nadanie priorytetu za pośrednictwem złącza gamingowego

Nadanie priorytetu za pomocą funkcji przyspieszenie urządzenia

Wyeliminowanie przeciążeń w sieci Wi-Fi

Dedykowane gniazdo gamingowe w routerze RT-AX86U Series automatycznie nadaje priorytetu wszelkim urządzeniom przewodowym podłączonym do niego. Nie jest konieczna skomplikowana konfiguracja, po prostu podłącz swój komputer gamingowy lub konsolę do specjalnego gniazda LAN, aby zapewnić sobie szybkie i stabilne połączenie, dzięki któremu zawsze wyprzedzisz rywali.

Funkcja przyspieszenia urządzenia umożliwia Ci nadanie priorytetu urządzeniom bezprzewodowym za pośrednictwem internetowego panelu sterowania routera RT-AX86U Series. Przy użyciu prostego w obsłudze interfejsu nadasz priorytetu urządzeniom w celu ich przyspieszenia i uniknięcia konkurowania o przepustowość z innym sprzętem. com/websites/global/products/pezdd5ujcut73gz5/img/pc/4-3-router. com/websites/global/products/pezdd5ujcut73gz5/img/pc/4-3-light. com/websites/global/products/pezdd5ujcut73gz5/img/mobile/4-3-light-mobile. png" alt=""/>

Połącz swoje urządzenia na paśmie 5 GHz, aby uniknąć często mocno obciążonego pasma 2, 4 GHz, a jednocześnie cieszyć się nawet 5, 6 razy wyższymi szybkościami sieci Wi-Fi. Ponadto opcjonalna funkcja Dynamicznego wyboru częstotliwości (DFS) udostępnia maksymalnie 15 z najmniej obciążonych kanałów na paśmie 5 GHz w celu zapewnienia jeszcze większej przepustowości do rozgrywki. ****

GeForce NOW to usługa gamingowa firmy NVIDIA oparta na chmurze, która zapewnia napędzaną technologiami GeForce rozgrywkę w czasie rzeczywistym prosto z chmury – do wszystkich Twoich urządzeń. Z GeForce NOW możesz połączyć się ze swoimi kontami w sklepach oferujących gry i strumieniować swoją bibliotekę gier, czy też grać w ulubione gry typu free-to-play dostępne w tej usłudze. Routery polecane przez GeForce NOW zapewniają, że nawet 90% z łącznej przepustowości Wi-Fi jest zarezerwowane do rozgrywki. Przechodzą one surowe testy w celu zagwarantowania najlepszych możliwych wrażeń i najniższej latencji podczas rozgrywki w chmurze.
**Więcej informacji na temat statusu serwera GeForce NOW można znaleźć tutaj
**Ta funkcja jest dostępna tylko w RT-AX86U

Router RT-AX86U Series został zaprojektowany z myślą o wyeliminowaniu wszelkich barier, które mogą spowolnić Twoją rozgrywkę. Obsługuje on połączenia internetowe z maks. szybkością 2 Gb/s, dzięki czemu możesz wyzwolić pełen potencjał superszybkiej sieci – zarówno przy łączności przewodowej, jak i bezprzewodowych połączeniach Wi-Fi.

W jaki sposób można uzyskać maksymalną szybkość Internetu?

Router RT-AX86U Series może udostępnić maks. 2 Gb/s przepustowości internetowej poprzez połączenie dwóch osobnych usług internetowych 1 Gb/s przy wykorzystaniu gniazda WAN oraz gniazda LAN 1 Gb/s. Pozwoli to podwoić maksymalną szybkość połączenia internetowego do 2 Gb/s! Ogromna przepustowość internetowa może być udostępniana za pośrednictwem łączności Wi-Fi 6 lub przez gniazdo sieciowe do łączności przewodowej 2, 5 Gb/s*. Dla dodatkowej wszechstronności gniazdo 2, 5 Gb/s* może być wykorzystywane albo do połączeń WAN, albo połączeń LAN.

Technologia Adaptacyjny QoS (jakość usługi) umożliwia Ci zachowanie płynności sieci poprzez nadanie priorytetów w ruchu sieciowym. Możesz nadać priorytetu określonym zastosowaniom, takim jak strumieniowanie wideo lub surfowanie w Internecie, a także grom. Idealnie sprawdzi się to do dostarczania sygnału Wi-Fi o niskiej latencji w każdym miejscu w Twoim domu. com/websites/global/products/pezdd5ujcut73gz5/img/pc/10-deco. png" alt=""/>

Czy Twój router charakteryzuje się martwymi punktami w pokryciu sygnałem Wi-Fi? RT-AX86U Series obsługuje ASUS AiMesh, czyli wyjątkową technologię typu mesh, która pozwala stworzyć sieć dla całego domu przy zastosowaniu kilku routerów ASUS. Dzięki łatwym możliwościom sterowania i płynnemu roamingowi nawet laicy mogą zainstalować tę sieć przy wykorzystaniu dowolnych posiadanych routerów kompatybilnych z AiMesh. Pożegnaj się z martwymi punktami w sieci Wi-Fi!

Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, jeśli korzystasz z kilku urządzeń podłączonych do sieci, a szczególnie, jeśli wśród nich są urządzenia bez możliwości zainstalowania ochrony antywirusowej, takie jak np. sprzęt typu IoT. RT-AX86U Series oferuje darmowy na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 oraz funkcje kontroli rodzicielskiej. Z routerem RT-AX86U każde urządzenie jest chronione, a ponadto możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swojej sieci za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenia mobilne. com/websites/global/products/pezdd5ujcut73gz5/img/pc/7-icon-1. png" alt=""/>

AiProtection Pro

Protokół bezpieczeństwa WPA3

Zaawansowana kontrola rodzicielska

Router RT-AX86U Series dysponuje pakietem zabezpieczeń AiProtection Pro napędzanym przez Trend Micro™, który chroni Twoją sieć przed atakami z zewnątrz, a przy tym jest automatycznie i regularnie aktualizowany. Dzięki obsłudze WPA3, czyli najnowszego protokołu bezpieczeństwa Wi-Fi, pakiet AiProtection Pro eliminuje zagrożenia bezpieczeństwa jeszcze zanim dotrą one do Twoich urządzeń, w tym również tych urządzeń, na których niemożliwe jest zainstalowanie oprogramowania antywirusowego – jak np. smartfony i konsole do gry.

Więcej informacji

Zablokuj dostęp do
szkodliwych witryn internetowych

Wykrywanie infekcji
i blokowanie

Ochrona przed
atakami

Bez opłat abonamentowych

Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej oferują Ci wszystkie potrzebne opcje w jednym miejscu: możesz bardzo łatwo przeglądać lub zmieniać ustawienia bezpieczeństwa na każdym z urządzeń członków rodziny, a Twoje dzieci będą lepiej chronione podczas surfowania w Internecie!

Pulpit z przeglądem aktywności w Internecie

Preset dla bezpieczeństwa dziecka

Harmonogram dostępu do Internetu

Filtr treści

Aktywność internetowa każdego członka rodziny jest przedstawiana na przejrzystym pulpicie graficznym, na którym pokazane są czasy najdłuższego korzystania oraz rodzaje przeglądanych treści. Możesz grupować urządzenia należące do Twojego dziecka, aby zapewnić sobie w ten sposób zbiorcze dane, jak również za jedynie kilkoma stuknięciami wprowadzać ustawienia okresowego blokowania dostępu i filtry treści.

Zaznacz właściwe pole podczas edytowania urządzenia i profilu, a preset automatycznie zastosuje filtry do blokowania nieodpowiednich treści we wszystkich przyporządkowanych do niego urządzeniach.

Zarezerwuj cenny czas spędzany w rodzinnym gronie albo pomóż swoim dzieciom w wykształceniu odpowiedzialnego zachowania, ustalając okresy, podczas których dostęp do Internetu będzie blokowany w określonych urządzeniach.

Zablokuj konkretne kategorie aplikacji mobilnych i witryn internetowych i zastosuj te ustawienia do wszystkich urządzeń należących do indywidualnych członków rodziny. W zaawansowanej funkcji filtrowania zintegrowano silnik Głębokiej Inspekcji Pakietów (DPI) od Trend Micro, dzięki czemu filtrowane są nie tylko adresy URL witryn internetowych, ale również same pakiety przychodzące z Internetu. Oznacza to, że filtr blokuje treści nie tylko w przeglądarkach internetowych, ale również w aplikacjach mobilnych w Twoich urządzeniach.

Analiza ruchu sieciowego

Graficzne monitorowanie ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym.

Diagnostyka funkcjonowania sieci

Określ swoje problemy z siecią jednym stuknięciem w aplikacji.

Łączność Wi-Fi dla gości

Najłatwiejsza metoda udostępniania Twojego połączenia WiFi – bezpiecznie i bez użycia trudnych haseł. png" alt=""/>

Zastrzeżenia producenta:
*Ta funkcja jest dostępna tylko w RT-AX86U
** Rzeczywista przepustowość łącza i zasięg sygnału Wi-Fi będą się różnić w zależności od warunków sieciowych i czynników środowiskowych, w tym natężenia ruchu w sieci, zastosowanych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, a także obciążenia sieci. Wszystkie wymienione czynniki mogą skutkować niższą rzeczywistą przepustowością danych i mniejszym zasięgiem sieci bezprzewodowej.
*** Aby korzystać z możliwości standardu Wi-Fi 6, urządzenie typu klient w sieci Wi-Fi musi być kompatybilne z Wi-Fi 6.
**** Wartość szybkości jest obliczana na podstawie przepustowości danych na pasmach 2, 4 GHz i 5 GHz, które wynoszą odpowiednio 574 i 4804 Mb/s. Ponadto kanały DFS mogą nie być obsługiwane w niektórych krajach ze względu na lokalne przepisy.

Drogi Użytkowniku,

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

Nie zgadzam się

Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Cable Electronics Dvp14