Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra

Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra to pełny zestaw informacji technicznych i instrukcji dla urządzenia Haier 1u09madfra. Instrukcja obsługi zawiera szczegółowe informacje dotyczące właściwości, składania i instalacji, konserwacji i obsługi tego urządzenia. Specyfikacja zawiera szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, które są niezbędne do prawidłowego działania urządzenia. Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra są ważne dla użytkownika, ponieważ pozwalają na pełne wykorzystanie funkcji i możliwości urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra

Haier HTR5619ENMP oferuje pełny No Frost, klasę energetyczną E, chłodziarkę o pojemności 234 l, zamrażarkę o pojemności 114 l oraz zdolność zamrażania 12 kg/24 h.

3D 60 Series 5

HTR5619ENMP

 • Klasy E
 • Taca Fresher Pad do bardzo szybkiego zamrażania
 • Strefa Humidity Zone na owoce i warzywa
 • Fresher Shield
 • Oświetlenie diodowe

3D 60 Series 5

Szerokie na 60 cm lodówki Haier Three Doors 60 oferują imponująco zaprojektowany system szuflad zamrażarki, który nie tylko pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie miejsca na zamrożone produkty, ale także zapewnia szybki dostęp do całej zamrażarki, oszczędzając aż do 60% więcej energii w porównaniu do podobnych lodówko-zamrażarek montowanych na dole.

Tymczasem Fresher Techs® nieustannie dostosowuje odpowiednie warunki, aby zapewniść świeżość żywności na dłużej. Lodówki Haier 3D 60 Series 5 gwarantują doskonałą konserwację żywności dzięki wyspecjalizowanym strefom, które zarządzają temperaturą i / lub wilgotnością w celu dłuższego przechowywania żywności, a także innym rozwiązaniom w zakresie chłodzenia i konserwacji.

Klasy E

Wybór lodówek klasy E firmy Haier oznacza oszczędność energii, poprawę wydajności i dbałość o środowisko. -36% zużycia w porównaniu z klasą G.

Szybkie zamrażanie – świeższa i zdrowsza żywność

Firma Haier stara się zapewnić klientom najlepsze produkty na rynku. Fresher Pad to jedyna w swoim rodzaju, opatentowana taca aluminiowa, przyspieszająca proces zamrażania w celu zachowania wartości odżywczych żywności dzięki „zamknięciu” w niej składników odżywczych. To kolejny przykład tego, że technologie Fresher Techs firmy Haier są nie tylko praktyczne, ale również pozwalają dbać o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Pozwala dłużej utrzymać świeżość owoców i warzyw

Praktyczna strefa wilgotności firmy Haier utrzymuje świeżość owoców i warzyw dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (system kontroli wilgotności) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Utrzymując wilgotność w komorze na poziomie 90%, nadal umożliwia cyrkulację chłodnego powietrza, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze.

Umożliwia przechowywanie mrożonek 2 razy dłużej

Osłona Fresher Shield firmy Haier chroni mrożoną żywność i zmniejsza zużycie energii podczas automatycznego procesu odszraniania. Zapobiegając przedostawaniu się ciepła z zewnątrz i wydostawaniu się zimnego powietrza podczas trakcie procesu odszraniania, blokada w pobliżu parownika jest w stanie zmniejszyć wahania temperatury, zmniejszając ryzyko wystąpienia „szoku termicznego”, który może mieć szkodliwy wpływ na czas przechowywania i smak żywności. Dzięki osłonie Fresher Shield i ustabilizowanej temperaturze przechowywana żywność zachowuje swoje właściwości do 2 razy dłużej niż w zwykłej zamrażarce.

Wewnętrzne oświetlenie diodowe

Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia lodówkowego. Diody zastosowane w chłodziarkach marki Haier nie tylko zużywają mniej energii niż konwencjonalne oświetlenie, ale są od nich także znacznie trwalsze.

Chroń swoją lodówkę przed bakteriami, aby smaki trwały dłużej

Ekskluzywny system antybakteryjny ABT® firmy Haier redukuje ilość bakterii w powietrzu przepływającym w lodówce, zachowując smaki żywności i wydłużając czas jej przechowywania. ABT® wykorzystuje światło ultrafioletowe do aktywacji reakcji fotokatalizy, która drastycznie ogranicza namnażanie się bakterii w powietrzu, usuwając do 99, 9% bakterii. Zmniejszenie zanieczyszczenia krzyżowego żywności pomaga zachować jej pierwotny smak, poprawiając tym samym higienę w lodówce i chroniąc Twoje zdrowie.

Dostosuj temperaturę w komorze do swoich potrzeb

MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Pozwala szybko i łatwo dostosować temperaturę w komorze w zależności od aktualnych potrzeb przechowywania. Jednym dotknięciem ustawisz temperaturę odpowiednio do swoich potrzeb.

Specyfikacja Haier HTR5619ENMP

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG)190, 5 x 59, 5 x 65, 7 cm
Kolor srebrny
Kolor / wykończenie frontu srebrny
Kolor / wykończenie boków szary
Położenie zamrażarkina dole
Bezszronowa (No Frost)pełny No Frost
Sterowanieelektroniczne
Wyświetlacz tak
Kompresor inverter tak
Zmiana kierunku otwierania drzwitak
Liczba termostatów2
Liczba agregatów1
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania13 godzin
Efektywność energetyczna 
Klasa energetycznaE
Roczne zużycie energii265 kWh = 164, 30 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki234 litry
Pojemność użytkowa zamrażarki114 litrów
Poziom hałasu37 dB
Klasa poziomu hałasu C
Funkcje 
Dystrybutor wodynie
Kostkarkapojemnik na kostki lodu
Dodatkowe informacje szuflada z niezależną regulacją temperatury, oświetlenie ledowe
Zastosowane technologie Haier Total No Frost
Chłodziarka 
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarkiNo Frost
Liczba półek 3
Komora świeżościtak
Wyposażenie 3 półki szklane, 1 szuflada z niezależną regulacją temperatury, 3 półki w drzwiach, pojemnik na jajka, 1 szuflada z niezależną kontrolą wilgotności
Zastosowane technologie - chłodziarka technologia antybakteryjna Haier ABT, Haier MyZone - strefa z niezależną regulacją temperatury
Zamrażarka 
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarkiNo Frost
Liczba pojemników 2
Szybkie zamrażanietak
Zdolność zamrażania12 kg/24h
Klasa zamrażarki****
Wyposażenie pojemniki na kostki lodu, 2 szuflady
Bezpieczeństwo użytkowania 
Bezpieczeństwo użytkowaniapółki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne 
Wymiary opakowania 73 x 66 x 198 cm
Waga z opakowaniem 90 kg

Haier HATS9DCS56B oferuje 4 ustawienia prędkości, maksymalną wydajność 746 m3/h, średnicę wylotu komina 15 cm oraz oświetlenie LED.

I-Clean Series 4

HATS9DCS56B

 • Najlepsza widoczność ze światłem LED
 • Akcesoria premium
 • Ciesz się ciszą
 • Wyświetlacz z białą diodą led stanowi doskonałe wykończenie
 • Stylowe wykonanie

I-Clean Series 4

Okapy Haier I-Clean Series 4 wykorzystują ciemne wykończenie ze stali nierdzewnej, aby nadać stylowe wykończenie Twojej eleganckiej kuchni. Te bardzo wydajne okapy utrzymują powietrze w Twojej kuchni w czystości i minimalizują gromadzenie się tłuszczu na różnych powierzchniach i urządzeniach kuchennych. Możesz cieszyć się ciszą pracy naszych okapów, dzięki ich specjalnej konstrukcji.

Jeszcze lepsze oświetlenie

Wewnętrzne boczne światła zapewniają doskonałą widoczność potraw przez cały czas gotowania.

Najwyższej jakości akcesoria zapewniające czystość powietrza

Wszystkie nasze okapy wyposażone są w akcesoria: filtry węglowe, zawór zwrotny, deflektor powietrza. Idealny, aby Twoja kuchnia była świeża i wolna od tłuszczu.

Gotowanie w ciszy i spokoju dzięki bezgłośniemu silnikowi

Nasze okapy zostały zaprojektowane z myślą o poszanowaniu Twojej ciszy i spokoju Twojego domu, dzięki ich bezgłośności.

Dotykowy panel z białą diodą jest doskonałym wykończeniem

Elegancki dotykowy panel sterowania z białą diodą LED zapewnia harmonijne wzornictwo w kuchni.

Stylowe wykonanie

Elegancki i minimalistyczny design. Ton sur Ton i rama ze stali nierdzewnej zapewniają znakomite wykończenie okapu oraz doskonałe dopasowanie do wszystkich urządzeń kuchennych.

3 prędkości i funkcja szybkiego zasysania dymu (booster) to powiew świeżego powietrza w Twojej czystszej kuchni

Nasze okapy charakteryzują się trzema różnymi prędkościami i wspomaganiem, w zależności od potrzeb, w celu zapewnienia doskonałego oczyszczania powietrza w Twojej kuchni.

Specyfikacja Haier HATS9DCS56B

Nazwa produktu / Kod handlowy

HATS9DCS56B

Kod kreskowy

8059019017099

Rodzaj instalacji

Wall-mounted

Łączność bezprzewodowa

Brak

Rodzaj sterowania

Touch control

Ilość ustawień prędkości

4

Materiał elementów zew.

mat black body

Przepływ powietrza (max / boost) (m3 / h)

746

Przepływ powietrza QMax (m3/h)

619

Klasa wydajności energetycznej (2010/30/EC)

A+

Wysokość produktu bez komina (mm)

520

Wysokość produktu (mm)

1000

Średnica wylotu komina [mm]

150

Szerokość produktu (mm)

900

Głębokość produktu (mm)

500

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do okapu kuchennego Haier HATS9DCS56B.Przewodnik użytkowania został dodany 24. 10. 2021.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Haier HATS9DCS56B i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 5. 7 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do Haier HATS9DCS56B
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Haier HATS9DCS56B

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Zamrażarka Haier

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Zamrażarka Haier.
Mamy 154 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 154 produktów Haier w kategorii Zamrażarka.

 • b
 • cdfhklst

Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i specyfikacja Haier 1u09madfra