Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg

Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg są przeznaczone do użytku z pralką Frigidaire Fdb1504rg. Instrukcja budowlana zawiera wszystkie informacje potrzebne do zainstalowania i skonfigurowania wszystkich komponentów pralki. Instrukcja zawiera również instrukcje dotyczące użytkowania pralki, takie jak: jak zatrzymać, włączyć i wyłączyć pralkę, jak ustawić programy prania, jak używać opcji prania, jak wyczyścić filtry i wiele innych elementów. Instrukcja budowlana Frigidaire Fdb1504rg jest dostępna do ściągnięcia na stronie internetowej Frigidaire.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg

Jak sprawnie działa nasza obsługa?

Odpowiadamy na e-maile i telefony tak szybko, jak to możliwe.

Instrukcja obsługi zgubiona? Nie ma problemu! Dla naszych produktów Countryside®, K-Classic, MyProject®, Kidland®, Liv & Bo®, Newcential® lub SWITCH ON® zebraliśmy tutaj dla Państwa wszystkie ważne informacje. Do niektórych artykułów znajdziesz również instrukcje montażu.

Jak znaleźć instrukcję obsługi mojego urządzenia?

Aby znaleźć właściwą instrukcję obsługi dla swojego produktu, wystarczy wpisać poniżej w polu wyszukiwania 6-cyfrowy numer IAN znajdujący się na opakowaniu produktu. Niektóre opakowania nie posiadają numeru IAN. W tym przypadku należy wpisać 13-cyfrowy numer GTIN. Znajdziesz go również na opakowaniu produktu, tuż pod kodem kreskowym. Jeśli nie masz już opakowania, możesz łatwo znaleźć swój produkt, korzystając z funkcji filtra. Przy okazji: artykuły elektryczne mają również małą etykietę bezpośrednio na produkcie. Znajdziesz na nim również 6-cyfrowy numer IAN lub 13-cyfrowy numer GTIN. 

Opakowanie z numerem IAN i GTIN

Instrukcje BHP przy robotach budowlanych napisane są w sposób zrozumiały i jednoznaczny. Wskazują czynności, które pracownik powinien wykonać przed rozpoczęciem danej pracy, zasady i sposoby bezpiecznego wykonywania tej pracy, czynności do wykonania po jej zakończeniu oraz zasady postępowania w sytuacjach awaryjnych, stwarzających zagrożenia dla życia lub zdrowia pracowników. Instrukcje BHP budowlane zostały przygotowane w oparciu o rozporządzenie w sprawie bhp przy robotach budowlanych.

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się produkty

Przy robotach budowlanych

Jeśli potrzebują Państwo instrukcji BHP indywidualnej (z własną grafiką, tekstem), prosimy o kontakt z biurem.

Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje budowlane Frigidaire Fdb1504rg