Licznik odczytów Podręcznik Haier Hrd 2155psl

Licznik odczytów Podręcznika Haier Hrd 2155psl to jeden z najnowszych modeli zegarów odczytowych marki Haier. Jest to wytrzymały, wysokiej jakości licznik cyfrowy, który może być używany w wielu aplikacjach. Zegar ma szeroki zakres czasu odczytu (od 0,1 sekundy do 999 godzin) i szeroki zakres temperatury (od -30°C do +85°C). Ma również szeroki wybór jednostek miary, w tym milisekundy, sekundy, minuty, godziny i dni. Posiada również funkcje programowania, które mogą być używane do wykonywania zadań wymagających precyzji, takich jak odliczanie czasu lub wyświetlanie szczegółów o czasie. Licznik odczytów Podręcznika Haier Hrd 2155psl jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują dokładnego i niezawodnego licznika odczytów.

Ostatnia aktualizacja: Licznik odczytów Podręcznik Haier Hrd 2155psl

Jednym z obowiązków spółki Stoen Operator, jako Operatora Systemu Dystrybucyjnego, jest pozyskanie od Państwa danych pomiarowych oraz mierzenie ilości zużywanego przez Państwa prądu.

Dane te są przekazywane sprzedawcom energii elektrycznej, którzy następnie wystawiają rachunek za energię. Jeśli macie Państwo podpisaną oddzielną umowę na dystrybucję prądu z naszą spółką, to również my, na podstawie tych danych, wystawiamy odpowiedni rachunek.

Odczyty danych wykonujemy zgodnie z okresem rozliczeniowym, który jest wskazany w podpisanej przez Państwa umowie (dotyczy to zarówno umowy dystrybucyjnej z naszą spółką, jak i umowy kompleksowej ze sprzedawcą energii). Taki okres rozliczeniowy wynika z przyjętego przez nas harmonogramu odczytów wskazywanych przez licznik energii elektrycznej.

Prosimy, żebyście Państwo ułatwiali pracę przedstawicielom naszej firmy i umożliwili im dostęp do licznika, jeśli znajduje się on w Państwa mieszkaniu lub w miejscu niedostępnym. Pracownicy naszej firmy mają przy sobie identyfikatory ze zdjęciem oraz imienne upoważnienia i mają obowiązek odczytać informacje o zużytej przez Państwa energii elektrycznej lub/i przeprowadzić kontrolę działania licznika.

Dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc naszym pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Do systemu można wprowadzić odczyty hurtowo, za pomocą tabelki z odpowiednimi kolumnami. Tabelka do importu odczytów powinna zawierać pięć kolumn. Oczywiście, jeśli posiadamy już odczyty liczników w arkuszu, to tabelkę formatujemy do opisanej postaci. Przed importem odczytów trzeba określić termin rozliczeń liczników. Poniżej przykładowa tabelka, którą tworzymy w arkuszu kalkulacyjnym:

Tytuły kolumn są bardzo ważne, nazywamy ja tak jak na przykładzie. W kolumnach podajemy:

 • MIE > numer lokalu z systemu, musi być taki sam.
 • TYP > podajemy typ licznika tak jak w systemie.
 • NR > wpisujemy numer licznika.
 • DATA > podajemy datę w formacie RRRR-MM-DD.
 • WAR > wpisujemy wartość odczytu na wskazaną datę.

Tak przygotowaną tabelkę zaznaczamy w arkuszu, wraz z tytułami kolumn. Kopiujemy i wklejamy do:

 • Menu Funkcje > Import danych > Pole Dane.
 • Pole Hasło > wpisujemy hasło.
 • Klikamy: Zatwierdź.
 • Okno zamknie się, po czym można sprawdzić zaimportowane wartości odczytów. Czasami potrzeba też odświeżyć system: menu Funkcje > Odśwież. Można pominąć kolumnę TYP — wtedy kolumna NR powinna mieć unikalne wartości. Można pominąć kolumnę NR — wtedy w lokalu może być tylko jeden licznik danego typu. Kolejność kolumn jest dowolna. Do liczników można zaimportować odczyty z typem odczytu: Wcześniejsze rozliczenie, w takim wypadku do tabelki dodajemy kolumnę FIN, wartości komórek uzupełniamy na 2. Częstą przyczyną problemów z importem są znaki niepisane (np. spacja) występujące w nazwach kolumn. Częstą przyczyną problemów są też zera wiodące w numerach liczników albo trzeba je dodać w arkuszu, albo usunąć z numerów liczników w systemie.

  Licznik odczytów Podręcznik Haier Hrd 2155psl

  Bezpośredni link do pobrania Licznik odczytów Podręcznik Haier Hrd 2155psl

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Licznik odczytów Podręcznik Haier Hrd 2155psl