Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra

Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra jest bardzo prosty i szybki. Beko Din 5833 Extra jest kompaktowym i lekkim odkurzaczem, który można łatwo składać i rozkładać. Wystarczy kilka prostych czynności, aby połączyć wszystkie części odkurzacza. Po złożeniu odkurzacz jest kompaktowy i łatwy do przechowywania. Demontaż jest równie prosty i szybki, a wszystkie części odkurzacza można łatwo rozłożyć i wyczyścić. Beko Din 5833 Extra jest idealnym wyborem dla ludzi, którzy szukają odkurzacza, który jest łatwy w montażu i demontażu.

Ostatnia aktualizacja: Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra

Wybierz idealne urządzenie

Kuchnia

Stworzenie wymarzonej kuchni zwykle wymaga wysiłku. Ale dzięki Beko możesz z łatwością zaprojektować kuchnię swoich marzeń i spędzić czas z bliskimi, oferując produkty, które wspierają Cię w ochronie zdrowia i środowiska.

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Pranie

Masz dość zajmowania się praniem? Beko wspiera ochronę zdrowia i środowiska, zapewniając jednocześnie wydajność potrzebną do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z praniem dzięki innowacyjnym i praktycznym technologiom.

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Zabudowa

Produkty do zabudowy Beko czerpią inspirację z natury i łączą harmonijny design z wydajnością, aby pomóc Tobie i naszej planecie żyć zdrowiej

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Powietrze i sprzątanie

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Beko pomaga we wszystkich codziennych pracach dzięki łatwym w użyciu, wydajnym i przyjaznym dla środowiska produktom

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

tommi_asr 11 Feb 2018 18:33 6696

 • #1Level 2  

  #1

  Witam,

  W mojej zmywarce Beko DIN5833 nie kręci się dolny zraszacz. Zraszacz wymontowałem, był czysty wszystkie otwory drożne wobec tego postanowiłem wyczyścić pompę myjącą. Było trochę paprochów w środku, usunąłem wszystko co zauważyłem. Również wszystkie węże łączące gdzie coś zalegało także wyczyściłem. Niestety to nic nie pomogło i śmigło dolne dalej się nie obraca, pozostałe dwa śmigła górne kręcą się bez problemów. Podejrzewam, że winnym tej sytuacji może być zawór trójdrożny. Czy jest sposób, żeby "na sucho" sprawdzić czy on działa poprawnie, czy zmienia położenie dysku z otworami? Czy pozostaje mi wymiana na nowy i wtedy się okaże czy problem jest rozwiązany? Czy jest coś jeszcze co radzilibyście sprawdzić przed wymianą zaworu?

 • #2hobbysta92

  Home appliances specialist  #2

  Mogło dojąć do zatarcia dysku lub przekładni wewnątrz silnika synchronicznego. Sprawdź działanie silnika synchronicznego w zaworze trójdrożnym.
  Ile przewodów dochodzi do zaworu? Być może znajdują się tam jeszcze krańcówki sygnalizujące położenie dysku.

 • #3#3

  To jest taki zawór ja w tej aukcji
  http://allegro. pl/zawor-trojdrozny-pompy-myja... &bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro

  Tutaj widać, wyjście na dwa przewody, ale o ile dobrze pamiętam to zaworu podłączona jest kostka z trzema przewodami, dodatkowo jest tu jakiś przełącznik do którego są podłączone dwa kable. Sprawdzę po powrocie do domu.
  Jak sprawdzić czy silnik jest w porządku? Mierząc rezystancje?

 • Helpful post

  #4#4

  Silnik wymontować, zasilić napięciem sieciowym 230V (szeregowo poprzez żarówkę). Sprawdzić czy silnik obraca się w pełnym zakresie i nic go nie blokuje. Sprawdzić czy krańcówka sygnalizuje położenie dysku.

 • #5#5

  Trochę mi zeszło, ale w końcu miałem okazję wymontować i sprawdzić ten silniczek. Po przyłożeniu napięcia brak jakiejkolwiek reakcji. Patrząc na miejsce montażu kostki wygląda na to, że ten biały plastik jest troszkę stopiony, dobrze to widać zwłaszcza z lewej strony, to + brak reakcji wskazuje na to, że się spalił.

  Nie pozostaje nic innego jak zamówić nową sztukę.

 • #6-Einstein-Level 10  #6

  Witam. Mam podobny problem w zmywarce beko jednak inny model, dolne śmigło się nie obraca czy u Pana wymiana zaworu rozwiązała problem?

 • #7benski#7

  Czy wymiana zaworu trójdrożnego rozwiązała problem?
  Pytam bo w mojej zmywarce Beko również pojawił się problem dolnego "śmigła"
  Jak autor tematu wyczyściłem wszystko, wymieniłem dolny spryskiwacz ale nadal dół jest niedomyty

 • #8sigwa18Level 40  #8

  Usterka u mnie podobna. Uszkodzony spalony zawor trojdrożny ( zaczął przeczekać stąd zwarcie) plus tyrystor na płycie sterującej. Do tego w pompa zmywaki wygrała tulejki i wirnik pompy tarł o obudowe. Wymiana pompy plus zawór i tyrystor.

 • #9#9

  Zawór trójdrożny rozebrałem. Okazało się, że w środku jest tarcza, która obraca się w trakcie zmywania. Tarcza ma otwory, które kierują wodę raz na górne "śmigło" a raz na dolne.
  Tarcza ma wielowpust, który wytarł się i poprzez to tarcza nie obracała się pomimo tego, że silnik zaworu działa prawidłowo.
  Zakupiony nowy zawór trójdrożny rozwiązał problem.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

marek Kłeczek 31 Oct 2020 16:15 6843

 • #1Level 11  

  #1

  Temat jak w tytule, montował to ktoś? Jakieś rolki itp., z instrukcji nic nie wynika. Na YT też trudno o jakiś film

 • #2rafbidLevel 33  #2

  marek Kłeczek wrote:

  Temat jak w tytule, montował to ktoś?

  Montowałem do zmywarki beko.

  marek Kłeczek wrote:

  Jakieś rolki itp

  to są uchwyty

  marek Kłeczek wrote:

  z instrukcji nic nie wynika

  Powinien być taki szablon.

 • #3#3

  rafbid wrote:
  marek Kłeczek wrote:

  Temat jak w tytule, montował to ktoś?

  Montowałem do zmywarki beko.

  OK po temacie. Te rolki są przykręcane po bokach, niestety u mnie nie było żadnego szablonu. Trzeba wymierzyć, Wchodzą w uchwyty w drzwiach, Od dołu po środku trzyma rzepa na taśmie dwustronnej przyklejonej do deski i drzwi zmywarki. Nie ma co wymyślili....

 • #4#4

  Od środka zmywarki po bokach powinny być wkręcone wkręty we front.

Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra

Bezpośredni link do pobrania Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Montaż i demontaż Beko Din 5833 Extra