Podręcznik dla ekspertów Wyniki Haier Thermocool Md 2280m

Podręcznik dla ekspertów Haier Thermocool MD 2280M to kompleksowa instrukcja obsługi przeznaczona dla użytkowników urządzenia. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji, konfiguracji, używania i naprawy urządzenia. Podręcznik zawiera również szczegółowe wskazówki dotyczące używania urządzenia w różnych warunkach, instrukcje dotyczące zarządzania energią i inne informacje istotne dla użytkowników. Podręcznik zawiera także informacje o bezpieczeństwie i zakresie gwarancji, która jest dostarczana przez producenta. Podręcznik dla ekspertów Haier Thermocool MD 2280M jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą czerpać jak najwięcej korzyści z tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla ekspertów Wyniki Haier Thermocool Md 2280m

Zobacz poniższy poradnik dla Haier-Thermocool LE32B8500T. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Haier-Thermocool LE32B8500T, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Haier-Thermocool LE32B8500T. Upewnij się, że opisujesz trudności z Haier-Thermocool LE32B8500T tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Haier-Thermocool LE32B8500T

Marka:
Haier-Thermocool
Produkt:
Telewizory
Model/nazwa:
LE32B8500T
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Haier-Thermocool LE32B8500T

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

pakumy 07 Feb 2008 14:44 2133

 • #1Level 10  

  #1

  Witam, mam następujący problem:
  Włączam mikrofalówkę i niby wszystko działą... kręci talerzem, wszystko niby ok... jest jednak pewien problem. Po wyciągnięciu potrawy okazuje się że jest ona lodowata. Dzieje się tak 9/10 razy.
  Co mogło ulec uszkodzeniu?

 • #2axxx

  Home appliances specialist  #2

  Uzyj funkcji szukaj jest wiele na ten temat lub fachman AGD.

 • #3#3

  Poczytalem troche... i mam nadal pytanie. Dioda wn wydaje się ok. Czy oprocz bezpiecznika ktorego wyjecie unieruchamia cala mikrofale jest jeszcze jeden tylko od grzania? Jesli tak to gdzie jest umiejscowiony? Bo jesli to nie on to jednak chyba magnetron.

 • #4cezet

  VIP Meritorious for electroda. pl  #4

  Sorry, ale jeśli nie masz doświadczenia z tego typu sprzętem to raczej daruj sobie.
  Mikrofala wbrew pozorom nie jest bezpiecznym urządzeniem.

Poniżej przedstawiamy Zamki do mikrofali Haier MK-2280M. Aby domowe naprawy były jeszcze prostsze, opracowaliśmy portal Baza Porad , gdzie dzielimy się zdobytą wiedzą na temat sprzętów AGD. Drugim kanałem jest YouTube, gdzie nagraliśmy szereg filmików o sprzętach domowych. Może potrzebujesz inne części albo akcesoria do swojego modelu mikrofali Haier MK-2280M. Sprawdź sam!

Podręcznik dla ekspertów Wyniki Haier Thermocool Md 2280m

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla ekspertów Wyniki Haier Thermocool Md 2280m

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla ekspertów Wyniki Haier Thermocool Md 2280m