Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c

Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c to szczegółowe wytyczne dotyczące projektowania i instalacji urządzeń do przechowywania żywności w profesjonalnych zastosowaniach. Zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące projektowania i instalacji systemów chłodniczych, zarządzania temperaturą i wilgotnością, kontroli zanieczyszczeń, bezpieczeństwa i higieny żywności. Podręcznik oferuje szczegółowe wytyczne dotyczące wszystkich aspektów projektowania i instalacji w celu uzyskania optymalnych wyników. Oprócz informacji technicznych zawiera informacje dotyczące przechowywania żywności i utrzymywania jej w bezpiecznym stanie, co jest szczególnie ważne w profesjonalnych zastosowaniach.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c

Solid Edge jest nowoczesnym parametrycznym systemem CAD, w którym zastosowano innowacyjną technologię synchroniczną. Dzięki wielu unikalnym narzędziom Solid Edge umożliwia tworzenie przestrzennych modeli oraz całych zespołów, analizę wytrzymałością CAE, wizualizację oraz tworzenie dokumentacji. Solid Edge jest głównym składnikiem portfolio rozwiązań SIEMENS przeznaczonym do średniego segmentu rynku.
Solid Edge posiada bezpłatną wersję Solid Edge 2D Drafting i bezplatną przeglądarkę Solid Edge Viewer.
Obecnie na rynku jest dostępna najnowsza wersja Solid Edge 2023.

Solid Edge to rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu Technologii Synchronicznej oraz specjalistycznych modułów umożliwia szybkie i wygodne opracowanie innowacyjnych projektów.
Szerokie zastosowanie Solid Edge w branżach machinery, automotive, aerospace, military i innych potwierdza jego funkcjonalność, a ciągły jego rozwój zapewnia szeroką wizję postępu dla przedsiębiorstwa. Solid Edge występuje w różnych konfiguracjach, dzięki czemu użytkownik może dobrać oprogramowanie idealnie dla swoich potrzeb, tak aby potrzebne narzędzie było zawsze pod ręką.

Szybkie, elastyczne i efektywne projektowanie
Solid Edge umożliwia szybką i skuteczną pracę w pełnej gamie zadań projektowych począwszy od koncepcji 2D, poprzez modelowanie 3D części, dużych złożeń i tworzenie dokumentacji.

Technologia Synchroniczna
Technologia Synchroniczna to nie tylko otwieranie plików pochodzących z innych systemów CAD, ale jednocześnie możliwość dalszej pracy na tych projektach, ich edycja i zapis.

Modelowanie hybrydowe
Możliwość wykorzystania modelowania sekwencyjnego (klasycznego, z historią operacji) i modelowania synchronicznego (dynamiczna zmiana modelu, bez historii operacji) pozwala użytkownikowi Solid Edge wyjść poza standardy.

Wyspecjalizowane funkcje, jako narzędzia każdego inżyniera
Modelowanie konstrukcji blaszanych, konstrukcji spawanych i ramowych to tylko niektóre z dostępnych środowisk, które sprawią, że użytkownik wejdzie na inny poziom projektowania.

Przeglądarka do plików 3D i 2D
Bezpłatna przeglądarka Solid Edge Viewer umożliwia przeglądanie plików 2D dokumentacji oraz 3D modeli i złożeń bez potrzeby inwestycji w samo oprogramowanie.

Parametryczny CAD 2D
Bezpłatna wersja Solid Edge 2D Drafting umożliwia tworzenie parametrycznych rysunków 2D również do celów komeryjnych.

Solid Edge umożliwia tworzenie, modelowanie, prototypowanie części 3D. Użytkownik ma do wyboru dwa sposoby modelowania: sekwencyjne oraz synchroniczne. Sekwencyjne podejście do modelowania polega na pełnej kontroli modelu poprzez szkice, a każdy wykonany krok umieszczany jest w drzewie operacji. Technologia Synchroniczna traktuje geometrię jako zbiór lic, regionów i poprzez ich dynamiczną zmianę użytkownik decyduje o geometrii modelu.

Dokumentacja płaska
Po zakończonym modelowaniu części i złożenia, konstruktor przechodzi do sporządzania dokumentacji. Mnogość funkcji wymiarowania, powiązania modelu z rysunkiem oraz łatwość wykonywania rzutów i przekrojów w znaczący sposób przyśpiesza pracę. Wszystko to odbywa się na uprzednio skonfigurowanym szablonie, zgodnie ze standardami przedsiębiorstwa.

Wizualizacje
Potrzeba stworzenia realistycznego wyglądu projektu to doskonała okazja do użycia zaawansowanego narzędzia KeyShot. Zaawansowany rendering pomoże ocenić końcowy efekt wizualny.

Integracja z Teamcenter
Wymiana danych i łatwa integracja z Teamcenter powodują, że Solid Edge wychodzi poza schemat typowego systemu 3D CAD. Obecne wymagania rynku determinują potrzebę szybkiej i kompleksowej wymiany danych już na etapie prototypowania.

Part
Solid Edge to parametryczny system CAD. Umożliwia to uzyskanie wielu wariantów projektu oraz umożliwia tworzenie rodzin części. Użytkownik ma do dyspozycji wiele narzędzi do modelowania bryłowego i powierzchniowego, a w każdej chwili może skorzystać z opcji analiz geometrii. Unikalną funkcją Solid Edge jest synchroniczna edycja części bezpośrednio w środowisku złożenia.

Sheet Metal
Modelowanie konstrukcji z blach. Mnogość funkcji, łatwe tworzenie rozwinięć oraz intuicyjne tworzenie DXF powodują, że moduł ten cieszy się uznaniem wśród konstruktorów.

Assembly
Oprócz tradycyjnych funkcji modułu assembly, użytkownik ma możliwość modelowania części w kontekście złożenia, tworzenia relacji Inter-Part, sprawnej pracy z dużymi złożeniami i wygodnego używania konfiguracji wyświetlania.

Drafting
Razem z modułem modelowania części i złożeń, dokumentacja płaska tworzy nieodzowną część oprogramowania Solid Edge. Użytkownik ma możliwość pracy zgodnie z obowiązującymi normami rysunkowymi. Dzięki tworzeniu rysunków z różnych konfiguracji wyświetlania, szybkiego wstawiania i edycji BOM oraz tabel gięcia praca staje się jeszcze bardziej elastyczna.

Konstrukcje ramowe i spawane
Modelowanie konstrukcji ramowej nie musi być uciążliwe i czasochłonne. Solid Edge umożliwia zaprojektowanie ram na podstawie wskazanej w szkicu ścieżki lub na podstawie krawędzi danego obiektu bryłowego.

Simulation
Solid Edge umożliwia analizę wytrzymałościową zarówno dla pojedynczej części jak i całego złożenia. Doskonałe narzędzie konstruktora, który po odpowiedniej analizie otrzymanych wyników jest w stanie zatwierdzić swój projekt lub skorzystać z narzędzia do optymalizacji.

Engineering Reference
Projektowanie wałków, przekładni oraz mechanizmów jeszcze nigdy nie było takie proste. Inżynier korzystając ze swojej wiedzy, wspomagany jest konfiguratorami, dzięki którym otrzymuje gotowe modele pożądanych części maszyn.

XpresRoute
Możliwość zamodelowania rur, rurociągów oraz przewodów elastycznych staje się jeszcze prostsze. Dzięki narzędziu PathXpres konstruktor w środowisku złożenia wskazuje dwa punkty i wybiera interesujące go rozwiązanie. Biblioteka części znormalizowanych Piping Library jest zawsze pod ręką.

Wire Harness Design
Moduł wiązek i kabli elektrycznych. Daje możliwość ręcznego lub automatycznego poprowadzenia wiązek oraz wczytania gotowych schematów elektrycznych.

Bezpłatna przeglądarka Solid Edge Viewer umożliwia przeglądanie plików 2D dokumentacji oraz 3D modeli i złożeń bez potrzeby inwestycji w samo oprogramowanie.

Solid Edge 2D Drafting
Bezpłatna wersja Solid Edge 2D Drafting umożliwia tworzenie parametrycznych rysunków 2D również do celów komeryjnych. Posiada możliwość importu/exportu formatów DWG/DXF,

Solid Edge Design & Drafting
Podstawowa licencja Solid Edge, zapewniająca korzystanie z uproszczonego modelowania, złożeń i dokumentacji płaskiej. Ponadto do dyspozycji użytkownika jest pełna funkcjonalność Technologii Synchronicznej.

Solid Edge Foundation
Zawiera w sobie funkcjonalność Design & Drafting, ponadto pełne modelowanie bryłowe i powierzchniowe, modelowanie konstrukcji blaszanych, konstrukcji ramowych oraz spawanych.

Solid Edge Classic
Rozszerzenie licencji Foundation o możliwość przeprowadzenia symulacji CAE pojedynczej części, Podręcznik Inżynierski, który daje możliwość obliczenia typowych części maszyn, bibliotekę części znormalizowanych oraz zaawansowaną wizualizację dzięki aplikacji KeyShot.

Solid Edge Premium
Kompleksowa licencja Solid Edge, która oprócz poprzednich wariantów zawiera w sobie możliwość przeprowadzenia analizy CAE dla złożeń oraz zamodelowania konstrukcji rurowej (XpresRoute) i okablowania elektrycznego (Wire Harness Design).

Rodzaje licencji:

 • Stanowiskowa (Node Locked) – licencja przypisana dla danego stanowiska. Praca możliwa jest jedynie na stacji roboczej wskazanej w pliku licencji.
 • Pływająca (Floating) - implementowana na serwerze, z którego pobrać ją może każdy użytkownik Solid Edge znajdujący się w sieci firmowej.

Maksymalna liczba jednocześnie używanych stanowisk odpowiada ilość posiadanych licencji.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko to wdrożeń software. Wydajemy podręczniki w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki. Dodatkowym źródłem informacji o oferowanym przez nas oprogramowaniu są materiały informacyjne w formie ulotek oraz zapis filmowy organizowanych przez nas webinarów. Znajdą tu Państwo szczegółowe opisy produktów i konfiguracji oraz jak również opisy najnowszych wersji oprogramowania.

TECHNOLOGIA
SYNCHRONICZNA

Funkcjonalność dająca pełną możliwość edycji projektów wczytwnych z innych pakietow CAD. To sprawia, że Solid Edge jest bezkonkurencyjym oprogramowaniem na rynku.

KOMPLEKSOWOŚĆ
ROZWIĄZANIA

Od momentu koncepcji, poprzez modelowanie i rysunek, skończywszy na symulacji i zarządzaniu danymi, użytkownik pozostaje w jednym środowisku – Solid Edge.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
I INTUICYJNOŚĆ

Solid Edge posiada wiele funkcji i modułów, ale jest systemem łatwym i intuicyjnym w codziennej pracy. Interaktywny interfejs to dostepność menu na każdym poziomie.

ZARZĄDZANIE
DANYMI

Wymiana danych i odpowiednie zarządzanie nimi charakteryzują kompletne narzędzie 3D CAD. Solid Edge cechuje integracja z PDM i PLM powiązana z wymianą danych.

NX CAD/CAM wersja testowa to bezpłatne testy oprogramowania NX, które obejmuje wybrane pakiety NX CAD, NX CAM i NX CAE lub specjalizowane aplikacje typu NX Mold/Progressive Design (projektowanie form i tłoczników).

W ramach pakietu NX CAD/CAM wersja testowa zapewniamy Państwu:

 • licencję testową na 7 – 30 dni, 
 • nośniki na DVD (lub do pobrania z ftp), 
 • wypożyczenie książki lub eBook, 
 • wstępne szkolenie np. online, 
 • pomoc i konsultacje w trakcie testów, 
 • postprocesor testowy (NX CAM)
 • Oferta skierowana jest dla firm.

  Masz pytania? Wypełnij formularz kontaktowy

  Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy!

  Dane personalne

  Wpisz prawidłową nazwę firmy

  Please enter a valid phone number!

  Please enter a valid e-mail!

  Please accept!

  Kawitacja jest główną przyczyną awarii systemów pompowych – a wysokie temperatury w układach kotłów parowych zwiększają ryzyko jej wystąpienia.

  Uniknięcie kawitacji wymaga wzięcia pod uwagę ciśnienia dostępnego na wlocie pompy (A), aby zapewnić stan, w którym będzie ono większe od wymaganego (R), tzn. NPSHA > NPSHR (NSPH = ciśnienie na ssaniu netto).

  Pobierz podręcznik

  Nasz podręcznik pomoże Tobie zrozumieć najważniejsze aspekty Twojego projektu. Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy Ci wiadomość e-mail zapewniającą natychmiastowy dostęp do materiałów.

  Para wodna, woda, olej?

  W zależności od zapotrzebowania na ciepło, kotły dzielą się na trzy główne grupy. Jedna z nich to kotły parowe, które są stosowane ze względu na wysoką zawartość ciepła przemiany fazowej. Dowiedz się więcej o nich, jak również o kotłach oleju termalnego i gorącej wody.

  Korzyści wyeliminowania zaworów sterujących

  Brak strat ciśnienia w zaworach zasilających, zasilanie kotła dostosowane do zużycia pary wodnej i oszczędności energii podczas pracy pompy:

  Korzyści z bezpośredniego sterowania poziomem w kotle za pomocą pomp o zmiennej prędkości są znaczące. Faktycznie zaoszczędzone kwoty pieniędzy równają się cenie drogiego zaworu zasilającego wraz z jego kosztami utrzymania.

  O nas

  Na naszych stronach można znaleźć wiele instrukcji różnych producentów lub urządzeń, które nie były dostarczone wraz z produktem lub nie możesz ich znaleźć. Mamy nadzieję, że znajdziesz instrukcję, której szukasz. Jeśli nie, to odwiedź naszą stronę później. Instrukcje wciąż uzupełniamy.
  Copyright 2015 - 2023, all rights reserved. |Manuály a návody |Bedienungsanleitung |Instrukcje |Manuals and instructions |Manuels |Manualer og instruktion |Instruktsiya |Manualer och bruksanvisningar |Manuali e istruzioni d'uso |Manual e instrucciones de uso |Handleidingen en aanwijzingen |Manuais e instruções |Privacy Policy |Sitemap

  Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik inżynierski Electrolux Eu 2102c