Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series

Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series jest kompendium informacji dotyczących konfiguracji, użytkowania i konserwacji serii dysków Fujitsu Mau3073rc. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji i użytkowania dysku, a także wskazówki dotyczące konserwacji. Zawiera również informacje na temat dodatkowych funkcji, takich jak zarządzanie energią, zabezpieczenia i inne. Podręcznik jest przeznaczony do użytkowania przez wszystkich użytkowników dysków Fujitsu Mau3073rc, aby pomóc im w poprawnym konfigurowaniu i użytkowaniu urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series

6 powodów, by wybrać HUAWEI WATCH 3 Series

Przełomowa żywotność baterii

HUAWEI WATCH 3 Pro

HUAWEI WATCH 3 Pro przy typowym użytkowaniu
z eSIM działa na jednym ładowaniu3

do
5dniW trybie ultra czas pracy wynosi421dni

HUAWEI WATCH 3HUAWEI WATCH 3 przy typowym użytkowaniu
zeSIM działa na jednym ładowaniu33dni14dni

Bądź w kontakcie (eSIM)

Łączność komórkowa z obsługą połączeń9

Dbaj o zdrowie 24/7

Pomiar tętna, temperatury i innych parametrów

Całodniowy monitoring natlenienia krwi (SpO2)

Czas
płynie
piękniej

HUAWEI WATCH 3 naturalnie wkomponuje się w Twój tryb życia. Okrągłe wykończenie z zakrzywionymekranem harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością. Tytanowa koperta i szafirowe szkło wmodelu HUAWEI WATCH 3 Pro emanują niepowtarzalnym stylem o każdej porze dnia i nocy. Każdespojrzenie na wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1, 43” to moment pełen zachwytu.

Koronny atut

Obsługuj HUAWEI WATCH 3 Series za pomocą przejrzystego ekranu dotykowego, dwukierunkowego przyciskubocznego oraz pięknej mechanicznej koronki, nawiązującej do klasycznych czasomierzy. Obróć ją, aby łatwoprzewijać funkcje na wyświetlaczu i regulować poziom głośności.

Tarcze jak żywe

Smartwatche serii HUAWEI WATCH 3 oferują szeroki wybór preinstalowanych tarcz, w tym wiele animowanych.Ponadto w HUAWEI Zdrowie dostępne są setki wzorów do pobrania1.Możesz również stworzyć własne, unikalne tarcze.

Personalizacja2

Baw się, tworząc własne animowane tarcze. Wykorzystaj krótkie filmy (5-10 s) nagranesmartfonem i zmień tarczę zegarka w coś naprawdę wyjątkowego.

Inteligentny interfejs

Aplikacje w HUAWEI WATCH 3 Series ułożone są w formie przejrzystej siatki ikon, którądoskonale znasz ze smartfonów. Dzięki temu interakcja i obsługa jest płynna i w pełninaturalna.

Mocny zawodnikCzas na smartwatch, który łączy wielką moc obliczeniową z niesamowitą wydajnością, abyś mógł iśćnaprzód, bez względu na wszystko.

Przełomowa żywotność bateriiSmartwatche z serii HUAWEI WATCH 3 wyposażone są w podwójny chipset, co nie tylkozwiększa wydajność, ale także zapewnia bardziej zrównoważone przetwarzanie danych. Wpołączeniu z udoskonalonym algorytmem oszczędzania energii zyskujesz całodobowegoasystenta zdrowego stylu życia. HUAWEI WATCH 3 przy typowym użytkowaniu z obsługą eSIMLTE3 zapewnia 3 dni pracy na baterii. W trybieultra czas ten rośnie aż do 14 dni4. FlagowyHUAWEI WATCH 3 Pro na pełnym ładowaniu działa jeszcze dłużej: odpowiednio do 5 dni3 lub 21 dni4.

Tryb ultra
21dni

Typowe użytkowanie z eSIM
5dni14dni3dni

Ładowanie bezprzewodoweHUAWEI WATCH 3 Series obsługuje ładowanie bezprzewodowe, ale nawet jeśli nie masz wpobliżu ładowarki5, nie musisz szukaćgniazdka i martwić się o źródło energii. Użyj smartfona HUAWEI z ładowaniemzwrotnym, aby doładować smartwatch w biegu.

W
zdrowym
ciele

Wykorzystaj moc dokładnych pomiarów i inteligentnej analizy danych, aby zadbać o formę. Monitorujpostępy w aplikacji HUAWEI Zdrowie i zapewnij sobie stałą dawkę pozytywnej motywacji.Pomiar temperaturyDzięki czujnikowi temperatury skóry zainstalowanemu w HUAWEI WATCH 3 Series możeszszybko i wygodnie sprawdzić, czy Twoja temperatura nie jest podwyższona. Zadbaj osiebie w najlepszy możliwy sposób. 6Całodniowy monitoring natlenienia krwi (SpO2)Zastosowane czujniki umożliwiają również precyzyjny pomiar saturacji, nawet wniskich temperaturach i na dużych wysokościach. Dzięki optymalizacja zużycia energiiprzez technologię TruSeen™ 4. 5+ będziesz mógł monitorować poziom natlenienia krwiprzez całą dobę*.
Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i użytkowania Fujitsu Mau3073rc Series