Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox Eb1020

Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox EB1020 jest profesjonalnym narzędziem do obsługi systemu operacyjnego Linux na komputerze jednostki centralnej (PC) firmy Asus. Podręcznik zawiera informacje dotyczące zarządzania i konfiguracji systemu operacyjnego Linux w środowisku lokalnym lub zdalnym. Podręcznik zawiera instrukcje dotyczące instalacji systemu operacyjnego, konfiguracji sieci, zarządzania systemem plików, tworzenia skryptów i wykonywania działań administracyjnych. Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox EB1020 jest użytecznym narzędziem dla administratorów, programistów i użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego systemu Eeebox.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox Eb1020

Zobacz poniższy poradnik dla Asus EeeBox EB1503. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Asus EeeBox EB1503, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Asus EeeBox EB1503. Upewnij się, że opisujesz trudności z Asus EeeBox EB1503 tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Asus EeeBox EB1503

Marka:
Asus
Produkt:
Pulpity
Model/nazwa:
EeeBox EB1503
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Asus EeeBox EB1503

Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Zwiększona produktywność

Wysokie osiągi

Zasilany czterordzeniowym procesorem nowej generacji Intel® Celeron® J1900 2GHz SoC (2M Cache, do 2. 42 GHz) - znacznie szybszym i wydajniejszym, niż poprzednie wersje Intel® Celeron® - komputer EB1037 zapewnia skuteczny multitasking i zwiększone osiągi.

Najnowsza grafika NVIDIA® dla optymalnego wykonywania połączeń video

Dzięki potężnej, dyskretnej karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GT820M z 512MB pamięci VRAM, EB1037 pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD i otwieranie dużych plików bez nadmiernego obciążania procesora.

Przednie gniazda USB 3. 0

EB1037 wyposażony jest w przednie porty USB 3. 0, które ułatwiają i znacznie przyspieszają transfer danych. Każdy z nich zapewnia szybkość transmisji danych do 6Gb/s.

Obsługa dwóch ekranów

Komputery EeeBox PCs posiadają wyjścia D-sub i HDMI i umożliwiają korzystanie z dwóch ekranów. Praca na dwóch monitorach znacznie poprawia produktywność.

Opływowy design

ASUS EeeBox wyróżnia się opływowym designem i niską wagą (zaledwie 0, 7 kg). ASUSEeeBox jest prosty, szykowny i cieńszy niż książka!

Obrotowy
uchwyt VESA

Obrotowy uchwyt VESA zapewnia użytkownikom zwiększoną elastyczność, jeśli chodzi o umiejscowienie urządzenia i dostęp do portów I/O. Nie trzeba przekręcać całego monitora, aby znaleźć interesujący nas port..

ASUS WebStorage: do 100GB darmowej przestrzeni

Dziel się zdjęciami, muzyką i filmami dzięki 100GB* bezpłatnego miejsca przez 1 lata i bezprzewodowo udostępniaj swe pliki różnym urządzeniom. Właściwe pliki znajdziesz błyskawicznie dzięki wyszukiwaniu z użyciem słów kluczowych. Rejestruj i przesyłaj do magazynu ważne notatki ze spotkań, a następnie korzystaj z nich na dowolnych urządzeniach.

* Oferta będzie dostępna od 1 maja 2014 r.

Pewne zabezpieczenia

Ochrona hasłem uniemożliwia nieautoryzowany dostęp

UEFI BIOS oferuje nie tylko interfejs sterowany myszką zapewniający większą elastyczność i wygodę, ale również narzędzia do zarządzania systemem, takie jak ochrona dysków twardych hasłem i aktywacja portów I/O. Przyjazny dla użytkownika interfejs BIOSu zapewnia łatwiejsze modyfikowanie ustawień systemu i lepszą obsługa pamięci masowej.

AI Security chroni poufne dane przed nieautoryzowanym dostępem i wirusami.

Rozwiązanie Management Information Systems może ograniczać dostęp użytkowników do poufnych danych, m. in. wyłączyć możliwość korzystania z zewnętrznych dysków USB i zapisywania i odczytywania danych z napędu optycznego. Dzięki temu komputer dodatkowo chroniony jest przed wirusami. Rozwiązanie jest zintegrowane z pakietem ASUS Business Suite 2. 0 i pozwala na utrzymanie pełnej kontroli nad urządzeniami.

Blokada Kensington

Stacjonarne komputery komercyjne firmy ASUS z blokadą Kensington zapewniają dodatkową ochronę zasobów. Sprzęt i przechowywane w nim dane pozostają zawsze bezpieczne.

Przywracanie systemu klawiszem F9

Klawisz F9 pozwala na użycie partycji odzyskiwania, która przywróci komputer do pierwotnego, działającego stanu. Przed użyciem partycji odzyskiwania wymagane jest skopiowanie osobistych plików i spisanie wszystkich własnych ustawień konfiguracyjnych.

ASUS Secure Delete

ASUS Secure Delete

Łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia trwałe wymazanie poufnych danych z dysku. Wystarczy uruchomić SecureDelete i przeciągnąć i upuścić pliki, które mają zostać usunięte.

Wiodąca niezawodność

ASUS desktops – leading in satisfaction with reliability

Komputery ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych. Ponadto PC Mag uznał ASUS-a za jedną z najczęściej wybieranych marek, wyróżniając ją nagrodą Reader’s Choice**.

* Źródło: 1
** Znak handlowy Ziff Davis, Inc.. Użyty na licencji.

Surowe testy jakości

Komputery stacjonarne ASUS poddawane są zestawowi rygorystycznych testów hałasu, wibracji, upadków i wstrząsu termicznego, by na pewno spełniały nasze wyśrubowane standardy i przewyższały te stosowane przez innych producentów. Zyskaj pewność, że Twój komputer będzie pracował bez problemu w każdym klimacie, niezależnie od temperatury i wilgotności powietrza.

Test wibracji

By upewnić się, że zarówno konstrukcja, jak i podzespoły wewnątrz im podołają..

Test hałasu
By hałas był na poziomie 28 dB..

Test temperatury i wilgotności
Wszystkie modele komercyjne testowane są ciągłą pracą przez 70 godzin w zakresie temperatury 0-50 °C i w najbardziej wilgotnych warunkach.

Test napięcia i częstotliwości sieci
Test napięcia i częstotliwości sieci, by spełniać regionalne wymogi zasilania.

Test upadku
Komputery stacjonarne mogą ulegać wstrząsom podczas transportu. Dlatego też ASUS wykonuje różne testy upadku, które symulują proces transportu..


Skuteczna oszczędność energii

Chroni środowisko i obniża koszty operacyjne

Komercyjne komputery biurkowe ASUS EeeBOX PCs EB1037 dzięki swej efektywności energetycznej chronią środowisko, a zarazem obniżają koszty operacyjne firmy. Te ekologiczne stacje robocze uzyskały certyfikaty środowiskowe należące do najsurowszych w branży, m. ENERGY STAR i EPEAT® Gold.

*EPEAT może zależeć od modelu i kraju. Więcej informacji o EPEAT znajdziesz nahttp://www. net/

Zużywa 70% mniej prądu, niż komputer stacjonarny
ASUS EeeBox PC EB1037 wymaga o 70% mniej energii elektrycznej, niż tradycyjny komputer. W sposób inteligentny zwiększa moc obliczeniową przy wymagających zadaniach i zmniejsza zużycie energii, kiedy zapotrzebowanie jest mniejsze.

Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox Eb1020

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox Eb1020

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika Cli Asus Eeebox Eb1020