Uwagi użytkownika Canon Ixus 170

Użytkownicy Canona Ixus 170 są zachwyceni jakością obrazu i prostotą użytkowania. Aparat posiada 12-megapikselowy obiektyw o jasności f/3.2, który pozwala na uzyskanie wyraźnych i szczegółowych zdjęć. Wbudowany tryb śledzenia twarzy zapewnia, że twarze są zawsze wyraźnie widoczne, a inteligentna stabilizacja obrazu redukuje szumy i zapewnia bardziej wyraziste zdjęcia. Canon Ixus 170 oferuje również szybki i łatwy w obsłudze autofokus, który pozwala na szybkie uzyskanie ostrego obrazu. Ponadto aparat posiada wiele trybów, w tym tryb śledzenia ostrości, który pozwala na uzyskanie wyraźnych i szczegółowych zdjęć obiektów w ruchu. Użytkownicy mogą również skorzystać z trybu zdjęć seryjnych, aby uchwycić szybko zmieniające się sceny oraz tryb wyostrzania obrazu, który umożliwia wyostrzenie zdjęć w pliku RAW.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi użytkownika Canon Ixus 170

  • regulamin
  • kontakt
  • dla prasy
  • Reklama
  • praca w SwiatObrazu. pl

© 1999 SwiatObrazu. pl - Kopiowanie i wykorzystywanie elementów, treści serwisu lub fotografii bez pisemnej zgody firmy ŚwiatObrazu sp. z o. o. zabronione. Wszystkie nazwy firm i produktów użyte na stronach tego serwisu mogą być zastrzeżonymi znakami firmowymi lub towarowymi ich właścicieli - użyte zostały jedynie w celach identyfikacyjnych.

Kompaktowy Canon IXUS 165 to prosty aparat z 2015 roku skierowany do początkującego użytkownika poszukującego kieszonkowego sprzętu do fotografii codziennej lub wakacyjnej. Canon IXUS 165 pojawił się na rynku równolegle z modelami IXUS 160 oraz IXUS 170.

Canon IXUS 165 – specyfikacja

Canon IXUS 165 to kompakt wyposażony w 20-megapikselową matrycę CCD o czułości ISO z zakresu 100–1600. Aparat napędzany jest przez procesor DIGIC 4+, który umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych przy ok. 0, 8 kl. /s. Autofocus modelu IXUS 165 obsługuje 1-punktowy AF oraz tryb wykrywanie twarzy/9-punktowy (AiAF).

Canon IXUS 165 – budowa

Wykonana z tworzywa sztucznego obudowa Canona IXUS 165 waży ok. 128 g z kartą pamięci i akumulatorem. Zdjęcia wykonamy, korzystając z 2, 7-calowego wyświetlacza z 5-poziomową regulacją jasności. Kompakt Canona otrzymał wbudowaną lampę błyskową i akumulator o wydajności na poziomie ok. 200 zdjęć na jednym ładowaniu.

Korpus aparatu Canon IXUS 165 dostępny jest w kolorze czerwonym i srebrnym. pl/Zi9iZy5wdQhYCyxKGgx4HRtTeBBcVXZLTEtgWxo4dVwPEW5MGh50HklHKhUaFnUAFhouHhoHMQ8WCz1XRRk9S0Q"/>

Canon IXUS 165 – funkcje

Kompakt Canon IXUS 165 pozwala na wykonywanie zdjęć z 8-krotnym zoomem optycznym. Użytkownik otrzymuje też standardowy tryb automatyczny, funkcję Smart Auto, filtry cyfrowy i pozwalający na oszczędzanie energii tryb Eco. Precyzyjniejszą fotografię ułatwi optyczna stabilizacji obrazu, natomiast w trybie nagrywania można uzyskać filmy w maksymalnie w rozdzielczości HD (1280 × 720) przy 25 kl.

Canon IXUS 165 pozwala na zgrywanie zdjęć przez złącze USB 2. 0, obsługuje też wydruk bezpośredni.

Canon IXUS 165 – dla kogo?

Canon IXUS 165 to aparat dla amatorów, a więc sprzęt w pełni zautomatyzowany, który nie wymaga wiedzy ani doświadczenia z zakresu fotografowania.

Canon IXUS 165 – cena

W dniu premiery cena modelu Canon IXUS 165 wyniosła 149 euro.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

MiśNiezgodniś 02 Jan 2016 01:30 1596

  • #2PreskalerLevel 39  

    #2

    Ja bym wybrał Ixus'a bo ma trochę dłuższą ogniskową na długim końcu (300) a Sony tylko 200. Oba aparaty są poza tym bardzo podobne. Minimalnie parametry Canona są lepsze w niektórych pozycjach (cena, wielkość matrycy, czasy) a Sony ma nieco jaśniejszy obiektyw.

Uwagi użytkownika Canon Ixus 170

Bezpośredni link do pobrania Uwagi użytkownika Canon Ixus 170

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwagi użytkownika Canon Ixus 170